|
|
|
|
 |
András111
2003-04-02 10:17:09
|
3
|
Hát a Garancstetőn én nemigen látok telkeket 8 millió alatt, és azok is inkább a "függőleges" telkek, amire nem túl egyszerű építeni.
Átlagban 8.5-9.5 millió közötti ajánlatokat látok (www.ingatlanexpressz.hu).
Egyébként miből gondolod, hogy leszálló ágban van az a rész? Illetve mit értesz leszálló ág alatt? |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-01 21:43:43
|
2
|
Hát, szerintem annyiért nem fog elmenni egyhamar. Ha egyáltalán elmegy.
Nem akarlak elkeseríteni, de úgy látom, az a rész leszálló ágban van, a Garancstetőn lévő telkektől már 6-7-ért próbálnak megszabadulni, noha valószínűleg nem annyiért vették azokat sem.
Na, ne legyen igazam!
Azért szólj, ha sikerült túladni rajta! |
|
Előzmény:
 |
magdolnav
2003-04-01 21:12:41
|
1
|
| 9.500.000 az irány. Ha kell írj! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|