Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-04-01 21:43:43 2
Hát, szerintem annyiért nem fog elmenni egyhamar. Ha egyáltalán elmegy.
Nem akarlak elkeseríteni, de úgy látom, az a rész leszálló ágban van, a Garancstetőn lévő telkektől már 6-7-ért próbálnak megszabadulni, noha valószínűleg nem annyiért vették azokat sem.
Na, ne legyen igazam!
Azért szólj, ha sikerült túladni rajta!
A hozzászólás:
magdolnav Creative Commons License 2003-04-01 21:12:41 1
9.500.000 az irány. Ha kell írj!
Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-04-01 20:42:01 0
Mennyit kóstál?
Hat 0 van benne, vagy hét?
1,5-öt adok érte.

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!