|
|
|
|
 |
FRODO
2003-04-01 21:43:43
|
2
|
Hát, szerintem annyiért nem fog elmenni egyhamar. Ha egyáltalán elmegy.
Nem akarlak elkeseríteni, de úgy látom, az a rész leszálló ágban van, a Garancstetőn lévő telkektől már 6-7-ért próbálnak megszabadulni, noha valószínűleg nem annyiért vették azokat sem.
Na, ne legyen igazam!
Azért szólj, ha sikerült túladni rajta! |
|
A hozzászólás:
 |
magdolnav
2003-04-01 21:12:41
|
1
|
| 9.500.000 az irány. Ha kell írj! |
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-04-01 20:42:01
|
0
|
Mennyit kóstál?
Hat 0 van benne, vagy hét?
1,5-öt adok érte.
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|