|
|
|
|
 |
magdolnav
2003-04-01 21:12:41
|
1
|
| 9.500.000 az irány. Ha kell írj! |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-04-01 20:42:01
|
0
|
Mennyit kóstál?
Hat 0 van benne, vagy hét?
1,5-öt adok érte.
:) |
|
Előzmény:
 |
magdolnav
2003-04-01 20:12:49
|
-
|
Magdolnavölgyben van egy 1000 nm-es lakóparki telkem. Az összes közmű benn van ( gáz,villany,csatorna, kábel...stb), sőt: építési engedély is van. Szivesen laknék ott, de sajnos családi okok miatt el kell adnom.
Tud valaki segíteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|