Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-04-01 20:42:01 0
Mennyit kóstál?
Hat 0 van benne, vagy hét?
1,5-öt adok érte.

:)

A hozzászólás:
magdolnav Creative Commons License 2003-04-01 20:12:49 -
Magdolnavölgyben van egy 1000 nm-es lakóparki telkem. Az összes közmű benn van ( gáz,villany,csatorna, kábel...stb), sőt: építési engedély is van. Szivesen laknék ott, de sajnos családi okok miatt el kell adnom.
Tud valaki segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!