|
|
|
|
 |
csupaszabo
2003-04-01 10:56:41
|
61
|
| Borzasztó! Egyébként kipróbáltátok már /és itt elsősorban a lógó szemhéjú fajták tenyésztőihez szólok/ hogy milyen érzés, ha az alsó szemhéjatok kiszárad? Én kipróbáltam, 10 percig bírtam, utána azt hittem, megőrülök. Nem hiszem, hogy készakarva szenvedést kellene okozni a kutyáknak, és ennek érdekében eleve betegnek kellene őket tenyészteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-04-01 08:56:26
|
60
|
hát ez a kedvenced, nem? :O))))))
remélem nem vetted tényleg komolyan. csak vicc. látod kapott mindenki a kedvencéről egy képet.:O) |
|
Előzmény:
 |
csupaszabo
2003-03-31 17:58:34
|
59
|
| Hát a kép miatt. Mivel pont egy ilyen szörnyeteget tettél fel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|