Keresés

Részletes keresés

csupaszabo Creative Commons License 2003-04-01 10:56:41 61
Borzasztó! Egyébként kipróbáltátok már /és itt elsősorban a lógó szemhéjú fajták tenyésztőihez szólok/ hogy milyen érzés, ha az alsó szemhéjatok kiszárad? Én kipróbáltam, 10 percig bírtam, utána azt hittem, megőrülök. Nem hiszem, hogy készakarva szenvedést kellene okozni a kutyáknak, és ennek érdekében eleve betegnek kellene őket tenyészteni.
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-04-01 08:56:26 60
hát ez a kedvenced, nem? :O))))))
remélem nem vetted tényleg komolyan. csak vicc. látod kapott mindenki a kedvencéről egy képet.:O)
Előzmény:
csupaszabo Creative Commons License 2003-03-31 17:58:34 59
Hát a kép miatt. Mivel pont egy ilyen szörnyeteget tettél fel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!