|
|
|
|
 |
Gica70
2003-03-30 22:37:58
|
203
|
Vastika
Jogi szempontból talán a következő címen kaphatsz választ, kérdezz Naspolyától!
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9015332
Gica
|
|
A hozzászólás:
 |
Vastika
2003-03-29 12:39:52
|
202
|
Naaa, légyszi'! ;-)) Eléggé fontos lenne: ha már eddig több dologban megszivatott az építési vállalkozó, akkor legalább a jövőt had biztosítsam be...
Mert lennének ötleteim, csak nem tudom, hogy jogilag helyénvalóak-e. Ezért lenne jó, ha látnám, hogy máshol miket adnak.
Üdv!
|
|
Előzmény:
 |
Vastika
2003-03-25 11:56:20
|
201
|
Sziasztok!
Érdekelne, mivel lassan oda jutunk, hogy beköltözünk, hogy mit kell tartalmaznia egy lakás "garanciajegyének"? Gondolok itt elsősorban olyanokra, hogy mi számít hibának; mennyi időn belül kell elhárítaniuk egy hibát; ha nem érnek ki a megadott időn belül, fizetik-e az általam hívott mester számláját? Meg hasonlók.
Esetleg ha az olyan fórumtárasak, akiknek már a kezükben van garancialevél, be tudnák szkennelni, és el tudnák küldeni nekem, az nagyon jó lenne!
vasti@freemail.hu a címem.
Köszönöm, üdv!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|