Keresés

Részletes keresés

Gica70 Creative Commons License 2003-03-30 22:37:58 203
Vastika
Jogi szempontból talán a következő címen kaphatsz választ, kérdezz Naspolyától!
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9015332
Gica
A hozzászólás:
Vastika Creative Commons License 2003-03-29 12:39:52 202

Naaa, légyszi'! ;-)) Eléggé fontos lenne: ha már eddig több dologban megszivatott az építési vállalkozó, akkor legalább a jövőt had biztosítsam be...

Mert lennének ötleteim, csak nem tudom, hogy jogilag helyénvalóak-e. Ezért lenne jó, ha látnám, hogy máshol miket adnak.

Üdv!

Előzmény:
Vastika Creative Commons License 2003-03-25 11:56:20 201

Sziasztok!

Érdekelne, mivel lassan oda jutunk, hogy beköltözünk, hogy mit kell tartalmaznia egy lakás "garanciajegyének"? Gondolok itt elsősorban olyanokra, hogy mi számít hibának; mennyi időn belül kell elhárítaniuk egy hibát; ha nem érnek ki a megadott időn belül, fizetik-e az általam hívott mester számláját? Meg hasonlók.

Esetleg ha az olyan fórumtárasak, akiknek már a kezükben van garancialevél, be tudnák szkennelni, és el tudnák küldeni nekem, az nagyon jó lenne!

vasti@freemail.hu a címem.

Köszönöm, üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!