|
|
|
|
 |
kreko
2003-03-28 18:51:26
|
245
|
| Na most kaptam meg a delutan elkuldott kepedet. Ahamm en is arra a 2 falra gondoltam. Majd ha huzzak a falat megkerdezzuk hogy az ott mi? Mert az alaprajzunkon nincs ilyen. |
|
 |
kreko
2003-03-28 18:39:57
|
244
|
Megvan Ati! Latom mind a 2 dolgot amit mondasz. Hat igen E-A sarkanal ott nem kene falnak lenni, ja meg az E-B lepcsohaz belso sarkanal sem az alaprajz szerint. A mi parkolonk ugyanott lesz akkor azszem csak a C lepcsohaz sarkanal. Hat lehet hogy morcos leszek ha falat huznak a kocsi melle.
Majd meselj hogy hetfon mi volt. |
|
 |
kreko
2003-03-28 17:56:06
|
243
|
Ja van alaprajzom. Telleg kuldd mar el nekem e-mailben az alaprajzod aztan akkor osszehasonlitom hogy egyformar irtunk-e ala. Tegnap rakerdeztem a CP -s csajszinal hogy valtozott-e az alaprajz ahhoz kepest amit alairtam aszonta hogy nem. Na mind1. Max ha valtozott akkor eloszerzodeses foglalo ketszerese (+150 rongy) vissza meg a befizetett 10% kamatostul. Aztan akkor lehet ujbol megvenni.
Ati en tudod mit neztem? Nezdd meg hogy az E-A es az E-B lepcsohaz kozott hogy vannak a kiallo vasak. Az is fura. En a sarokreszt amit mondasz nem latom a fotokon.
Mind1 szerintem nyugi amig nem kezdik el huzni a falakat. Mert pl lehet hogy nem a kilogo vasak helyen lesznek a falak, azokat lehet hogy levagjak. Szoval szerintem varjunk amig kinonek a falak. Ja meg mondjuk en a ket lepcsohaz kozotti reszt eleg szuknek latom es az alaprajz szerint ott 4 auto fog allni 2 keresztben meg 2 hosszaban. Kis polak talan befer. :) |
|
A hozzászólás:
 |
szucsati
2003-03-28 15:16:07
|
242
|
Akkor neked is van alaprajzot az alagsorrol, mint nekem. Szerinted stimmel az építkezés az alaprajzzal? Pl. E-A és E-B lépcsőház melletti falak. E-A lépcsőház sarkánál épül egy fal, ami az alaprajzomon nem a sarkon kéne épülnie. Ez elég közel van az én tárolómhoz. E-B lépcsőház mellett (befelé) épül egy fal, amely nem is szerepel az alaprajzomon. Ez az én parkolóm mellett van :-(.
Hétfőn beszélnem kell a CP-vel, addig meg tudnád nézni ezeket? A fényképeken jól látszanak, amikről beszélek. De azért elküldtem az e-mail-ekre a képeket.
Nekem sincs még szerződésem, csak előszerződés.
Amikor elkértem a tervdokumentációkat, akkor mutattak egy alaprajzot, ami egy kicsit más volt mint az enyém. Azt mondták régi, de szerintem ez alapján építkeznek, de nem biztos.
Bocs, hogy hosszú voltam.
|
|
Előzmény:
 |
kreko
2003-03-28 14:43:26
|
240
|
| En 2002. juliusban irtam ala pl a tarolos eloszerzodest es azota nincs vegszerzodesem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|