Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Blase30 Creative Commons License 2003-03-27 14:04:54 15
Csak egy kérdés:

Lakás hitel/kölcsön, mind1 minek nevezzük, anélkül, hogy lenne önrész vagy ingatlan fedezet, az újon kívül?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-01-18 20:25:15 14
En Sajtos Gyongyivel beszeltem, de nem hiszem, hpogy az ugyintezokkel lenne a baj, tudod, fejetol buzlik a hal :-)
Figyelj, nezd meg a Korosi hazat (itt), annak a kivitelezoje nagyon megbizhato es a lakasok ugyanolyan olcsok, mint ezeknel a szelhamosoknal!

Hat mi is muszakiak vagyunk, de egyikunk sem epitesz, nekunk ilyen dolgok nem jutottak eszunkbe, mi beleszerettunk a lakasba, szerencsere talaltunk jobbat, igy most abba vagyunk szerelmesek, sot, mar le is foglaloztunk egy lakast a Korosi hazban :-)))

MuTeR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!