Keresés

Részletes keresés

Hülyesamu Creative Commons License 2003-03-27 08:40:07 54
Ha a TV-n látod, akkor semmiképpen :-)
A hozzászólás:
bubus Creative Commons License 2003-03-27 08:32:09 53
Régebben gyakran használták az a szólást hogy:"Én csak azt hiszem el amit látok "

Ez Irakban is igy van ?

PinaBubus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!