Keresés

Részletes keresés

Hülyesamu Creative Commons License 2003-03-27 07:02:39 52
Aért ez egy kicsit túlzás, Husszein nemcsak a kurdokat dolgozta meg, hannem majdnem minden iraki kissebbséget, mocsári arabokat, meg az egyébként a többséget alkotó siitákat is, plusz a "többséget" is terrorizálta. Az természetes, hogy a civilek be vannak ott szarva, ha mástól nem, egymástól, hogy ki kit nyom fel stb.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-03-27 02:25:35 51
Talán az sem lehetetlen, hogy a civil irakiak védik magukat egy az országukat leigazo hadsereggel szemben. Lehet, hogy nem az iraki katonak mennek civilek koze, hanem a civilek vedik magukat. Ugyebar hamar nem viragcsokrokkal doboljak a gyilkolaszo amerekaikat, ez sem kizart...

Kezdem mar azt sem elhinni, hogy Husszein diktator, hanem egy eros kezu arab nepvezer. Mert ennyi embert azert eleg nehez lenne megfelemliteni ha valaki "fel akarja oket szabaditani"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!