Keresés

Részletes keresés

Dark Future Creative Commons License 2003-03-27 00:14:35 50
Ma munkából hazajövet a budai rakparton sétáltam feleségemmel.

Elképzeltem, hogy '56 leverése után a derék amerikaiak úgy döntenek, hogy kiűzik a vörös ördögöt Hunniából. Nyitásként jól megbombázzák Kádár titkos bunkerét, némileg leamortizálva ezzel a Gellérthegyet. Utána porig bombázzák a Parlamentet és a Belügyminisztériumot. Következik a vár, mert a várakban ugye katonák vannak, majd folytatják a Lakihegyen a rádióadóval (TV-tornyunk asszem még nem volt akkoriban). Kap egy kicsit Angyalföld is, Kádár feltételezett lakhelye, majd végigszántják a Népköztársaság útját, mert a Pentagon szerint titkos fegyverraktárakat rejt a földalatti alagút. Aztán tévedésből még ráejtenek egy-két bombát a Lehel téri piacra, én pedig máris úgy érzem, hogy jobban gyűlölöm a jenkiket, mint az oroszokat...

Irakiak! Védjétek meg magatokat az igazi agresszortól.

A hozzászólás:
geszthi Creative Commons License 2003-03-26 23:55:24 48
majd 1000 cirkalo raketa utan az irakiak szerint volt 24 civil aldozat...

Tenyeleg bekaphatjak azok a civileket merszarlo amcsik...bezzeg a jo oreg orosz modszer

Előzmény:
Dark Future Creative Commons License 2003-03-26 23:44:33 44
A másik észrevételem:

"Az amerikai hadvezetés élesen bírálja az iraki ellenfél által alkalmazott gerillataktikát, és azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályait. (...) Civileket használnak élő pajzsként, amerikai egyenruhát húznak megtévesztésül, s "terrorista" módszereket alkalmaznak - mondta." (index)

Aha. A hadviselés szabályai szerint 16 km magasból műholdtájolású 450 kg-os bombákkal kell szarrá rombolni mindent. Akinek nincs ilyenje, az meg húzza meg magát.

Bekaphatják.




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!