|
|
|
|
 |
Dark Future
2003-03-27 00:14:35
|
50
|
Ma munkából hazajövet a budai rakparton sétáltam feleségemmel.
Elképzeltem, hogy '56 leverése után a derék amerikaiak úgy döntenek, hogy kiűzik a vörös ördögöt Hunniából. Nyitásként jól megbombázzák Kádár titkos bunkerét, némileg leamortizálva ezzel a Gellérthegyet. Utána porig bombázzák a Parlamentet és a Belügyminisztériumot. Következik a vár, mert a várakban ugye katonák vannak, majd folytatják a Lakihegyen a rádióadóval (TV-tornyunk asszem még nem volt akkoriban). Kap egy kicsit Angyalföld is, Kádár feltételezett lakhelye, majd végigszántják a Népköztársaság útját, mert a Pentagon szerint titkos fegyverraktárakat rejt a földalatti alagút. Aztán tévedésből még ráejtenek egy-két bombát a Lehel téri piacra, én pedig máris úgy érzem, hogy jobban gyűlölöm a jenkiket, mint az oroszokat...
Irakiak! Védjétek meg magatokat az igazi agresszortól.
|
|
A hozzászólás:
 |
geszthi
2003-03-26 23:55:24
|
48
|
majd 1000 cirkalo raketa utan az irakiak szerint volt 24 civil aldozat...
Tenyeleg bekaphatjak azok a civileket merszarlo amcsik...bezzeg a jo oreg orosz modszer |
|
Előzmény:
 |
Dark Future
2003-03-26 23:44:33
|
44
|
A másik észrevételem:
"Az amerikai hadvezetés élesen bírálja az iraki ellenfél által alkalmazott gerillataktikát, és azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályait. (...) Civileket használnak élő pajzsként, amerikai egyenruhát húznak megtévesztésül, s "terrorista" módszereket alkalmaznak - mondta." (index)
Aha. A hadviselés szabályai szerint 16 km magasból műholdtájolású 450 kg-os bombákkal kell szarrá rombolni mindent. Akinek nincs ilyenje, az meg húzza meg magát.
Bekaphatják.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|