Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2003-03-26 23:41:55 43
Na jo de osszes hadmuveleti elkepzeleseket is?

Sot kulon kielemzik, hogy most ez miert jo, nem jo?

Ez lassan mar teljesen olyan mint egy szamitogepes startegiai jatek.

Saddamnak az egvlagon semmit nem kell csinalni, csak bekapcsolni a TV-t aztan mindent tudni fog elsokezbol amit kell...
(na jo ez persze tulzas)

A hozzászólás:
Hülyesamu Creative Commons License 2003-03-26 23:26:25 40
Figy, az irakiaknak nem kell magyarázni, hogy minek mi a gyengéje, egyrészt, mert azt ma már szaklapokból/netről egy szervezett kampány keretében meglehetősen pontosan meg lehet tudni, másrészt, ami ennél sokkal fontosabb, az irakiaknak tényleges harci tapasztakatai vannak a bevetett fegyverekről, mert lényegében a 91-es háborút is ezekkel a fegyverekkel vívták meg. Az irakiak meg nem kezdő harcosok, a Közel-Kelet forrongó térség stb.
Előzmény:
geszthi Creative Commons License 2003-03-26 23:09:30 38
Hat nem is tudom. nekem az tunik veszelyesnek, hogy mindent bemutatnak a fegyverekrol, millio szakerto. Gondolom feluk vicc. De azok nem artalmasak. Ha viszont a szakertok valodiak akkor baj van: az osszes taktikai lepest elmondjak, kulon kielemzik, hogy mi lenne a baj (otletet adnak az irakiaknak) stb.

Az addig logikusnak tunik, hogy ha a fegyvereket bemutatva allandona almondjak milyen hatalmas tuzereju stb. De meg gyengesegeket is elmondjak.

MOst olvastam valamelyik angol siteon, ahogy elemzik, hogy milyen bukkanokat lehet epiteni a tankok ellen a beasott iraki tankok kozeleben az irakiaknak, mert akkor "felfele menet" vedtelen alja tamadhato lesz az amcsi tankoknak...

Es ezt nem arab szimpatizansok irtak hanem angol ujsagirok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!