Keresés

Részletes keresés

Hülyesamu Creative Commons License 2003-03-26 22:14:45 34
Asszem, mostanában olyan "igazi" hadüzenet nem nagyon van, mert a támadó megpróbaálja "racionalizálni" a fellépését, s ezt a legegyszerűbben úgy érheti el, hogy feltételek nem teljesülése esetén támad. Egyébként a világháborúkban sem volt túl sok explicit hadüzenet (szerintem), mert nemzeközi (katonai segítségnyújtási) szerződések alapján léptek hadba az országok, s ezt max bejelentették, utólag.
Szerintem ez így néz ki, ha tévedek, s valaki jobban tudja, az majd kijavít.
A hozzászólás:
ninive3 Creative Commons License 2003-03-26 22:06:33 32
Bocs:)
De tényleg nem tudom, hogy volt e hadüzenet.
És azt sem, hogy milyennek kell lennie egy hadüzenetnek a hadviselés szabályai szerint.
Előzmény:
renegade Creative Commons License 2003-03-26 22:04:25 30
Volt hadüzenet az USA részéről?? A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?

Ezt egyszer mar megvalaszoltam ma. Mibol gondolod, hogy orankent mast mondok? Nem vagyok en politikus! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!