Keresés

Részletes keresés

ninive3 Creative Commons License 2003-03-26 22:06:33 32
Bocs:)
De tényleg nem tudom, hogy volt e hadüzenet.
És azt sem, hogy milyennek kell lennie egy hadüzenetnek a hadviselés szabályai szerint.
A hozzászólás:
renegade Creative Commons License 2003-03-26 22:04:25 30
Volt hadüzenet az USA részéről?? A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?

Ezt egyszer mar megvalaszoltam ma. Mibol gondolod, hogy orankent mast mondok? Nem vagyok en politikus! ;-)

Előzmény:
ninive3 Creative Commons License 2003-03-26 21:40:43 24
Volt hadüzenet az USA részéről??
A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!