|
|
|
|
 |
ninive3
2003-03-26 22:06:33
|
32
|
Bocs:)
De tényleg nem tudom, hogy volt e hadüzenet.
És azt sem, hogy milyennek kell lennie egy hadüzenetnek a hadviselés szabályai szerint. |
|
A hozzászólás:
 |
renegade
2003-03-26 22:04:25
|
30
|
Volt hadüzenet az USA részéről?? A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?
Ezt egyszer mar megvalaszoltam ma. Mibol gondolod, hogy orankent mast mondok? Nem vagyok en politikus! ;-) |
|
Előzmény:
 |
ninive3
2003-03-26 21:40:43
|
24
|
Volt hadüzenet az USA részéről??
A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|