Keresés

Részletes keresés

renegade Creative Commons License 2003-03-26 22:04:25 30
Volt hadüzenet az USA részéről?? A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?

Ezt egyszer mar megvalaszoltam ma. Mibol gondolod, hogy orankent mast mondok? Nem vagyok en politikus! ;-)

Viator Cosmopoliticus Creative Commons License 2003-03-26 21:52:11 25
Te nem hallottad?
A hozzászólás:
ninive3 Creative Commons License 2003-03-26 21:40:43 24
Volt hadüzenet az USA részéről??
A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?
Előzmény:
renegade Creative Commons License 2003-03-26 21:33:43 22
azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályit.

Speciel tenyleg nem tartja be. Mas kerdes, hogyha nekem kellene harcolnom olyanok ellen, akiket a hazam megszalloinak tartok, en se nagyon tartanam be. Mindket felnek igaza van -- mocskos dolog a haboru...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!