|
|
|
|
 |
renegade
2003-03-26 22:04:25
|
30
|
Volt hadüzenet az USA részéről?? A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem?
Ezt egyszer mar megvalaszoltam ma. Mibol gondolod, hogy orankent mast mondok? Nem vagyok en politikus! ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
ninive3
2003-03-26 21:40:43
|
24
|
Volt hadüzenet az USA részéről??
A hadviselés asszem azzal kezdődik, nem? |
|
Előzmény:
 |
renegade
2003-03-26 21:33:43
|
22
|
azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályit.
Speciel tenyleg nem tartja be. Mas kerdes, hogyha nekem kellene harcolnom olyanok ellen, akiket a hazam megszalloinak tartok, en se nagyon tartanam be. Mindket felnek igaza van -- mocskos dolog a haboru... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|