|
|
|
|
 |
renegade
2003-03-26 22:02:19
|
29
|
Még mindig nem ébredtél fel?
Tudsz olvasni, vagy csak azert vagy itt, hogy frocsogj egy jot?
Arrol volt szo, hogy az irakiak nem tartjak be azokat a nemzetkozi egyezmenyeket, amelyek szabalyozzak a hadviselest. A regularis hadseregek joggal szoktak az ilyesmit kifogasolni, de annak is megvan a jo oka, hogy a megtamadott ezeket miert nem tartja be. Erre utaltam.
Mielott ujra frocsogni kezdesz, gondold vegig, hogy a II. vilaghaboruban mi voltunk a megszallok, es a magyar partizanvadaszoknak is megvolt a velemenye a civilbe oltozott orosz partizanokrol. Kibekkithetetlen ellentet: a partizanvadasz joggal vedte a bajtarsait, a partizan meg a hazajat. |
|
A hozzászólás:
 |
zogu
2003-03-26 21:39:20
|
23
|
"Mindket felnek igaza van"
Na ne mondd!
Annak mitől van igaza, aki odament sz...rá lőni őket? Még mindig nem ébredtél fel? |
|
Előzmény:
 |
renegade
2003-03-26 21:33:43
|
22
|
azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályit.
Speciel tenyleg nem tartja be. Mas kerdes, hogyha nekem kellene harcolnom olyanok ellen, akiket a hazam megszalloinak tartok, en se nagyon tartanam be. Mindket felnek igaza van -- mocskos dolog a haboru... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|