Keresés

Részletes keresés

renegade Creative Commons License 2003-03-26 22:02:19 29
Még mindig nem ébredtél fel?

Tudsz olvasni, vagy csak azert vagy itt, hogy frocsogj egy jot?

Arrol volt szo, hogy az irakiak nem tartjak be azokat a nemzetkozi egyezmenyeket, amelyek szabalyozzak a hadviselest. A regularis hadseregek joggal szoktak az ilyesmit kifogasolni, de annak is megvan a jo oka, hogy a megtamadott ezeket miert nem tartja be. Erre utaltam.

Mielott ujra frocsogni kezdesz, gondold vegig, hogy a II. vilaghaboruban mi voltunk a megszallok, es a magyar partizanvadaszoknak is megvolt a velemenye a civilbe oltozott orosz partizanokrol. Kibekkithetetlen ellentet: a partizanvadasz joggal vedte a bajtarsait, a partizan meg a hazajat.

A hozzászólás:
zogu Creative Commons License 2003-03-26 21:39:20 23
"Mindket felnek igaza van"

Na ne mondd!
Annak mitől van igaza, aki odament sz...rá lőni őket? Még mindig nem ébredtél fel?

Előzmény:
renegade Creative Commons License 2003-03-26 21:33:43 22
azzal vádolja Irakot, hogy nem tartja be a hadviselés szabályit.

Speciel tenyleg nem tartja be. Mas kerdes, hogyha nekem kellene harcolnom olyanok ellen, akiket a hazam megszalloinak tartok, en se nagyon tartanam be. Mindket felnek igaza van -- mocskos dolog a haboru...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!