|
|
|
|
 |
morticia addams
2003-03-26 21:51:02
|
54
|
| hát...ehhez képest tényleg sokkal szerencsésebb helyzetben vannak azok a fajták, akiket egyelôre "csak" nyírnak-vágnak...nekik legalább, néhány "gondatlan" ember miatt, van egy esélyük.. |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-03-26 21:17:32
|
53
|
| dehogy urban legend, pont olyan emberi túlkapás, mint a gülüszem. |
|
Előzmény:
 |
morticia addams
2003-03-26 21:13:43
|
52
|
igen, nekem is úgy hívták fel a figyelmem rá, és biztosítottak, hogy nem fogja csuklóból leharapni a kezem, mire közeledni mertem egyikükhöz...életem egyik legkellemesebb meglepetése kutyával, hihetetlen, milyen kedves fajta...:)
kár, hogy az (ismeretlenül félelmetes fenevad képzetét keltô, késôbb meg már aranyosnak tűnô) röfögésük állítólag a tenyésztésük egyik sötét foltja, mert ezek a kutyák tényleg nehezen szedik a levegôt, ergo nem túl könnyű nekik se...vagy ez csak urban legend? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|