Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-03-26 21:17:32 53
dehogy urban legend, pont olyan emberi túlkapás, mint a gülüszem.
A hozzászólás:
morticia addams Creative Commons License 2003-03-26 21:13:43 52
igen, nekem is úgy hívták fel a figyelmem rá, és biztosítottak, hogy nem fogja csuklóból leharapni a kezem, mire közeledni mertem egyikükhöz...életem egyik legkellemesebb meglepetése kutyával, hihetetlen, milyen kedves fajta...:)
kár, hogy az (ismeretlenül félelmetes fenevad képzetét keltô, késôbb meg már aranyosnak tűnô) röfögésük állítólag a tenyésztésük egyik sötét foltja, mert ezek a kutyák tényleg nehezen szedik a levegôt, ergo nem túl könnyű nekik se...vagy ez csak urban legend?
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-03-26 14:25:01 47
Eddig én is minusba soroltam volna, de a napokban rámnézett egy a nagy fekete szemével, és azóta imádom:O))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!