Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2003-03-26 23:19:10 39
Nem zavar, hogy a FRANCIAK voltak a legaktivabbak ebben es az USA meg csak dobogos sem?!

" Building on decades of close relationships between Paris and Baghdad, French companies have established themselves as the largest suppliers of goods to Iraq since the U.N. trade embargo was partially lifted in 1996.

In 2001, France exported EUR660 million, or 14%, of the oil-for-food program's value. Australia and Italy came in second and third position, respectively."

Persze jo ilyenekkel jonni az usa ellen, de ebben a topikban meg ugye senkit nem erdekel, hogy kik is akarnak egybol hasznot huzni az egeszbol...ugyanis nagyon kilog a lolab a franciaknal...

A hozzászólás:
aaa99 Creative Commons License 2003-03-26 20:52:49 18
Okos Tamás, fáj az igazság ?

"olajat élelmiszerért program"

- az hogy az olaj utáni bevétel
nagyrészét lenyúlták, és felosztották
USA, Kuvait, Izrael , meg még a fegyverzetellenőrök
közt. De legalább ilyen ártalmasok voltak
a szankciók.

Mint egyszer már írtam volt, a bátyám
is dolgozott Irakban, és rendkívül jól éltek ott
pedig már rég Szaddam volt hatalmon.
Szóval miért szegényedtek le ha nem a
szankciók miatt ?

Előzmény:
Tamás Creative Commons License 2003-03-26 19:27:24 10
Tudod mi volt az olajat élelmiszerért program, vagy csak fröcsögsz ész nélkül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!