|
|
|
|
 |
Tzp
2003-03-26 23:35:43
|
41
|
| Nem feltetlenul a hadvezetest kell becsapni. Civil lakossaga rosszul hisz vmit es mar all is a bal. |
|
A hozzászólás:
 |
Hülyesamu
2003-03-26 20:43:18
|
16
|
| Szerintem irakban ki van építve annyira a (vezetékes) kommunikáció, hogy egy hadosztály nagyságrendű egység többszáz kilométeres száguldozásáról azért a vezetés tudjon. |
|
Előzmény:
 |
Tzp
2003-03-26 20:40:19
|
15
|
| Ha atgondolja az ember, akkor elegge nyilvanvalo a dolog. Ha mihozank eljut a hir, akkor Bagdadba is eljut. Ebbol kifolyolag egy csomo dezinformaciot juttatnak el, pontosan azert, hogy emgtevesszek az ellenfelet. Ezert van az, hogy pl egy varos elfoglalasanak hiret adjak, hatha emiatt kitor egy lazadas, de aztan kesobb kideurl megsem foglaltak meg el a telepulest. Vagy most pl Baszrabol kitort egy csomo tank, mert nem volt korulzarva, holott korabban azt mondtak. Lehet, hogy pont a kitores megelozese miatt dezinformaltak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|