Keresés

Részletes keresés

bocimobil Creative Commons License 2003-03-26 19:09:52 1
Akkor miért nem nullázol??? :)
A hozzászólás:
Ficium Creative Commons License 2003-03-26 17:49:07 0
Eloszor nullázni kell, az bizzztos!
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2003-03-26 16:37:34 -
Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne unokájának levtársat (nem e-mailban hanem lvél/toll jellegű pen-friendet) keresne lányának akivel angolul tudna levelezni. Szétnéztem a lehetséges oldalakon de az illető egyik helyről sem kapott választ. Le hete ilyet szervezni neten és ha igen hol és hogyan?

villámhozzászólás volt mert itt zárnak :)

Attilio & Friends :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!