|
|
|
|
 |
Ficium
2003-03-26 17:49:07
|
0
|
| Eloszor nullázni kell, az bizzztos! |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2003-03-26 16:37:34
|
-
|
Sziasztok!
Egyik ismerősöm szeretne unokájának levtársat (nem e-mailban hanem lvél/toll jellegű pen-friendet) keresne lányának akivel angolul tudna levelezni. Szétnéztem a lehetséges oldalakon de az illető egyik helyről sem kapott választ. Le hete ilyet szervezni neten és ha igen hol és hogyan?
villámhozzászólás volt mert itt zárnak :)
Attilio & Friends :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|