|
|
|
|
 |
benzintyuk
2003-03-26 15:59:12
|
49
|
| Mondjuk miert latna, ha csak ugy visszateszik, az idegek gondolom mar nem jonnek helyre nem? Nemtom. Szegenyek... |
|
A hozzászólás:
 |
benzintyuk
2003-03-26 15:56:54
|
48
|
| Sajnos nem hujulok, bar sajat szememmel (;-) nem lattam, de a kornyeken tobb ilyen kis izekutyas neni van, ok meseltek, hogy gyakori. Mikor leirtam a smileyt :-) mar rajottem, hogy ez nem tul vicces, aztan helyesbitettem is :-(. Meg az alltorvosunk is emlitett ilyet. Van, hogy sikerul visszatenni, de nem biztos, hogy latni is fog vele... |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2003-03-26 14:01:07
|
45
|
most hüjül, ugye?! :O))
mondd hogy ugye, mert én minden sz.rt elhiszek...:O) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|