Keresés

Részletes keresés

benzintyuk Creative Commons License 2003-03-26 15:59:12 49
Mondjuk miert latna, ha csak ugy visszateszik, az idegek gondolom mar nem jonnek helyre nem? Nemtom. Szegenyek...
A hozzászólás:
benzintyuk Creative Commons License 2003-03-26 15:56:54 48
Sajnos nem hujulok, bar sajat szememmel (;-) nem lattam, de a kornyeken tobb ilyen kis izekutyas neni van, ok meseltek, hogy gyakori. Mikor leirtam a smileyt :-) mar rajottem, hogy ez nem tul vicces, aztan helyesbitettem is :-(. Meg az alltorvosunk is emlitett ilyet. Van, hogy sikerul visszatenni, de nem biztos, hogy latni is fog vele...
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-26 14:01:07 45
most hüjül, ugye?! :O))
mondd hogy ugye, mert én minden sz.rt elhiszek...:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!