|
|
|
|
 |
morticia addams
2003-03-26 21:05:28
|
50
|
nem, én még nem hallottam...
hát, ha ez tényleg komoly, akkor még egy "piros pont" a vicces kedvű, kísérletezô, szintén nemes emberi lénynek:(( |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-03-26 14:01:15
|
46
|
| Most komolyan azt mondjátok, hogy nem hallottatok még olyan pincsiről akinek kifordult a szeme????? Ha fél méter magasról leesik már akkor megtörténhet. Egyébként is nagyon gyakoriak náluk a szembetegségek. De hát nemesek!! És biztos jó mókának tűnt kitenyészteni az ember számára, azzal a kis édes nyomott pofijával.(bbrrvváá) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|