Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2003-03-26 21:06:36 51
hát, én is azt hittem, hülyülés, de nagyon úgy néz ki, hogy igaz...:o
benzintyuk Creative Commons License 2003-03-26 15:56:54 48
Sajnos nem hujulok, bar sajat szememmel (;-) nem lattam, de a kornyeken tobb ilyen kis izekutyas neni van, ok meseltek, hogy gyakori. Mikor leirtam a smileyt :-) mar rajottem, hogy ez nem tul vicces, aztan helyesbitettem is :-(. Meg az alltorvosunk is emlitett ilyet. Van, hogy sikerul visszatenni, de nem biztos, hogy latni is fog vele...
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-26 14:01:07 45
most hüjül, ugye?! :O))
mondd hogy ugye, mert én minden sz.rt elhiszek...:O)
Előzmény:
morticia addams Creative Commons License 2003-03-26 13:48:49 44
ne marháskodj, Babyboo...:o)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!