Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-03-26 14:01:15 46
Most komolyan azt mondjátok, hogy nem hallottatok még olyan pincsiről akinek kifordult a szeme????? Ha fél méter magasról leesik már akkor megtörténhet. Egyébként is nagyon gyakoriak náluk a szembetegségek. De hát nemesek!! És biztos jó mókának tűnt kitenyészteni az ember számára, azzal a kis édes nyomott pofijával.(bbrrvváá)
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-26 14:01:07 45
most hüjül, ugye?! :O))
mondd hogy ugye, mert én minden sz.rt elhiszek...:O)
A hozzászólás:
morticia addams Creative Commons License 2003-03-26 13:48:49 44
ne marháskodj, Babyboo...:o)))))
Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-26 13:42:22 42
Az ilyen kuttyoknak sokott a szeme kiesni es elgurulni jatek kozben :-)?
júúúúúj ez morbid volt.:O))

Miért volt morbid? Tényleg kiesik nekik. De hát ettől nemes a fajta, és ennél nincs is fontosabb. Bár a végén a smile tényleg morbid volt :) De helyesbített is.. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!