|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-03-26 14:01:15
|
46
|
| Most komolyan azt mondjátok, hogy nem hallottatok még olyan pincsiről akinek kifordult a szeme????? Ha fél méter magasról leesik már akkor megtörténhet. Egyébként is nagyon gyakoriak náluk a szembetegségek. De hát nemesek!! És biztos jó mókának tűnt kitenyészteni az ember számára, azzal a kis édes nyomott pofijával.(bbrrvváá) |
|
 |
Lord Iffy
2003-03-26 14:01:07
|
45
|
most hüjül, ugye?! :O))
mondd hogy ugye, mert én minden sz.rt elhiszek...:O) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-03-26 13:42:22
|
42
|
Az ilyen kuttyoknak sokott a szeme kiesni es elgurulni jatek kozben :-)?
júúúúúj ez morbid volt.:O))
Miért volt morbid? Tényleg kiesik nekik. De hát ettől nemes a fajta, és ennél nincs is fontosabb. Bár a végén a smile tényleg morbid volt :) De helyesbített is.. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|