|
|
|
|
 |
asta
2003-03-26 14:25:01
|
47
|
| Eddig én is minusba soroltam volna, de a napokban rámnézett egy a nagy fekete szemével, és azóta imádom:O)))) |
|
A hozzászólás:
 |
morticia addams
2003-03-26 13:47:36
|
43
|
| én sem ismerek személyesen egyet se, de a francia bulldog nekem: denevérfülű, tányérszemű, röfögôs kis erôgép, tehát naccerű teremtmény:)) |
|
Előzmény:
 |
Xil
2003-03-26 13:21:10
|
38
|
Ha lehet én is kifejtem, bár tudom ízlések és pofonok.
+ Erdélyi kopó (nálam ez a fajta a leginkább nyerő)
+ komondor
+ mudi
+ francia bulldog (bár személyesen nem ismerek)
+ bearded collie
+ kedves, okos, nyugodt keverékek származásra való tekintet nélkül
- harci fajták
- foxi és egyéb alapjáratban is ideges fajták illetve inkább egyedek
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|