|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-03-26 13:42:22
|
42
|
Az ilyen kuttyoknak sokott a szeme kiesni es elgurulni jatek kozben :-)?
júúúúúj ez morbid volt.:O))
Miért volt morbid? Tényleg kiesik nekik. De hát ettől nemes a fajta, és ennél nincs is fontosabb. Bár a végén a smile tényleg morbid volt :) De helyesbített is.. :)
|
|
 |
morticia addams
2003-03-26 13:34:24
|
39
|
jóvanna, kérdezni csak szabad...;))
dánkesôn:o) |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-03-26 13:10:07
|
37
|
Az ilyen kuttyoknak sokott a szeme kiesni es elgurulni jatek kozben :-)?
júúúúúj ez morbid volt.:O))
morticia addams (36)
beleszólhatok én is?
már beleszóltál.:O))
köszönjük. szép kifejtett vélemény. teccik.:O)
|
|
Előzmény:
 |
benzintyuk
2003-03-26 12:23:40
|
34
|
Az ilyen kuttyoknak sokott a szeme kiesni es elgurulni jatek kozben :-)? Nem, inkabb :-(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|