Keresés

Részletes keresés

Hajnal22 Creative Commons License 2003-03-26 12:48:37 35
Ha nem is szépnek, inkább szánalomra méltónak...:-(
Gondolom egy ilyen kutyával már több a gond mint az öröm...nem hiszem, hogy a szervezetük jól viseli ezt az emberek által űzött viccet...vagy igen?
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-26 11:51:19 33
hát sajnos nem.
pedig röhej, hogy ez valakinek az "izlésvilága". bár már olyan ronda...hogy szépnek is láthatjuk.:O(
Előzmény:
Hajnal22 Creative Commons License 2003-03-26 11:46:34 32
De erről nem ő tehet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!