|
|
|
|
 |
Hajnal22
2003-03-26 12:48:37
|
35
|
Ha nem is szépnek, inkább szánalomra méltónak...:-(
Gondolom egy ilyen kutyával már több a gond mint az öröm...nem hiszem, hogy a szervezetük jól viseli ezt az emberek által űzött viccet...vagy igen? |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-03-26 11:51:19
|
33
|
hát sajnos nem.
pedig röhej, hogy ez valakinek az "izlésvilága". bár már olyan ronda...hogy szépnek is láthatjuk.:O( |
|
Előzmény:
 |
Hajnal22
2003-03-26 11:46:34
|
32
|
| De erről nem ő tehet... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|