|
|
|
|
 |
Koen_brader
2003-03-26 04:54:03
|
253
|
| Ez a lenyeg: a szuk spektrumu lampakat NEM lehet korrigalni. Ez sok helyen le van irva az interneten, az indexen is tobbszor meg volt vitatva. |
|
A hozzászólás:
 |
Vincent
2003-03-25 23:17:43
|
252
|
| Jó ha tudod, hogy a spektrum igen szűk sávjában világító nátriumlámpák (sárgás) fényét szinte semennyire nem lehet korrigálni. |
|
Előzmény:
 |
debden
2003-03-25 14:21:02
|
250
|
Helló Mindenkinek!
Esti-éjszakai városképek a kedvenc témám, és a sárgás elszineződést szeretném módosítani színhőmérséklet emelő szűrővel (napfény filmre).
Az ajánlott típus a "80B" lenne. Van valakinek tapasztalata? Esetleg egy link ahol látom a különbséget?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|