Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2003-03-25 08:32:50 188
Passz....Fisichella elkívánkozik, ez nem titok. Meg is tudom érteni szegényt. Képességei alapján sokkal jobb autót érdemel. Firman tényleg jó volt előző futamon.

Amugy ha továbbra is ilyen szponzorhiány, akkor lehet joban járna Jordan a csapat elaásával :-(

Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2003-03-24 18:29:18 187
Firman igen jól vezet, de kérdés meddig bír taplon maradni a Jordan?
Fisichella úgy hallottam nagyon el kívánkozik már egy üt?képesebb csapathoz, mi ebb?l az igazság?
Apropó! Mi történt Firman kocsiojával az befutó után közvetlenül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!