|
|
|
|
 |
Ammandina
2003-03-26 09:50:35
|
30
|
| Miért lenne röhejes? Mi a havanese mellé egy berni pásztort szeretnék, de mivel nem családi házban lakunk egyenlőre ez csak egy vágyálom;o) |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-03-24 14:05:56
|
28
|
| Szóval megosztott első hely! Ha arra gondolok, milyen kuttyot vennék most azonnal(a mai körülményeimmel) az a basset. A vágyálom(a nagysága miatt most nem lehetne) a labi. Ha három lesz (egyszer lesz!) akkor ezeket választanám. Röhejes kombináció:)))) |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2003-03-24 13:57:31
|
27
|
| héka, az előbb még a labi volt az első. kérem javitani, ezt a felállást nem fogadjuk el.:O))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|