Keresés

Részletes keresés

Ammandina Creative Commons License 2003-03-26 09:50:35 30
Miért lenne röhejes? Mi a havanese mellé egy berni pásztort szeretnék, de mivel nem családi házban lakunk egyenlőre ez csak egy vágyálom;o)
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-03-24 14:05:56 28
Szóval megosztott első hely! Ha arra gondolok, milyen kuttyot vennék most azonnal(a mai körülményeimmel) az a basset. A vágyálom(a nagysága miatt most nem lehetne) a labi. Ha három lesz (egyszer lesz!) akkor ezeket választanám. Röhejes kombináció:))))
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-24 13:57:31 27
héka, az előbb még a labi volt az első. kérem javitani, ezt a felállást nem fogadjuk el.:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!