Keresés

Részletes keresés

debden Creative Commons License 2003-03-25 14:21:02 250
Helló Mindenkinek!

Esti-éjszakai városképek a kedvenc témám, és a sárgás elszineződést szeretném módosítani színhőmérséklet emelő szűrővel (napfény filmre).
Az ajánlott típus a "80B" lenne. Van valakinek tapasztalata? Esetleg egy link ahol látom a különbséget?
Köszi!

A hozzászólás:
SHReK Creative Commons License 2003-03-24 13:58:50 249
Köszi nektek a kimerítő válaszokat! :)
>Remelem Shrek ki tud majd igazodni a valasztasok kozott
hát nem lesz egyszerű :)))
Előzmény:
Koen_brader Creative Commons License 2003-03-24 06:22:28 248
Kepkovacs:

Ertekelem a reszletes, szinvonalas valaszt. Remelem Shrek ki tud majd igazodni a valasztasok kozott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!