|
|
|
|
 |
debden
2003-03-25 14:21:02
|
250
|
Helló Mindenkinek!
Esti-éjszakai városképek a kedvenc témám, és a sárgás elszineződést szeretném módosítani színhőmérséklet emelő szűrővel (napfény filmre).
Az ajánlott típus a "80B" lenne. Van valakinek tapasztalata? Esetleg egy link ahol látom a különbséget?
Köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
SHReK
2003-03-24 13:58:50
|
249
|
Köszi nektek a kimerítő válaszokat! :)
>Remelem Shrek ki tud majd igazodni a valasztasok kozott
hát nem lesz egyszerű :))) |
|
Előzmény:
 |
Koen_brader
2003-03-24 06:22:28
|
248
|
Kepkovacs:
Ertekelem a reszletes, szinvonalas valaszt. Remelem Shrek ki tud majd igazodni a valasztasok kozott.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|