Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2003-03-24 14:05:56 28
Szóval megosztott első hely! Ha arra gondolok, milyen kuttyot vennék most azonnal(a mai körülményeimmel) az a basset. A vágyálom(a nagysága miatt most nem lehetne) a labi. Ha három lesz (egyszer lesz!) akkor ezeket választanám. Röhejes kombináció:))))
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-24 13:57:31 27
héka, az előbb még a labi volt az első. kérem javitani, ezt a felállást nem fogadjuk el.:O)))
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-03-24 13:38:02 26
Ez sehogysem jön össze:O))) Namégegyszer:

0 border collie (harmadszor is:O))
1. basset hound - a világ leghumorosabb ebje
2. labrador - a kedves szelidsége miatt
3. német juhász - gyermekkori játszópajtásom= A Kutya!
4. berni pásztor - aranyos bumfordi, játékos és szelid
5.belga juhász - okos elevensége miatt

minuszosok:
1. pitt bull - ronda és erőszakos
2. roti - hasonlóképpen
3. husky - hidegek, nem barátságosak
4. minden idegbeteg kisszörnyeteg:O)
5. Minden idegbeteg nagyszörnyeteg(ld. rotival kevert dog meg ilyenek)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!