|
|
|
|
 |
asta
2003-03-24 13:27:20
|
25
|
Bocs, valamit megnyomtam és időnek előtte beugrot a topicba - újra kezdem.
0 border collie
1. labrador |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-03-24 13:26:10
|
24
|
0 border collie
1.labrador |
|
Előzmény:
 |
coney
2003-03-24 11:55:17
|
23
|
O németjuhász
+ dobermann
+ beauceron
+ boxer
+ óriás snaci
+ fila babák
- roti
- kaukázusi
- sárhegyi
- a nyomott seggű, kiállítási idegroncs nj-k
- az idegbeteg törpenövésű kutyák (pl.: pincsi, westie, stb.). Tisztelet viszont a kivételeknek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|