Sziasztok:)
Most epitik a tarsashazunkat es en muanyag nyilaszarok mellett dontottem.:)
Tudnatok-e abban segiteni , hogy eligazodjam :
-aluminium
-acel
-van-e mas?
melyiket valasszam , milyen szempontok alapjan erdemes donteni?
Milyen ar korul gondolkodjam.
Beszerelest en oldjam meg vagy veluk csinaltassam ami nem valami olcso?
Ami kell(mindegyik buko nyilo legyen):
1 db. 180X150 tabla-jo lenne ha nem lenne megosztva
1 db. 120x120 v 120X150
2 db. 90X150
2 db. 90X210 ajto.
+ parkany stb. minden ami meg kell hozza.
Szerintetek mennyibol lehet ezt kihozni , ugy hogy hoszigeteles , tartossag, minoseg szempontjabol ne az also kategoriaban legyen(Inkabb felso).
En Debrecenben lakom, csak itt v. a kornyekrol tudnam beszerezni.
Elore is koszonom a segitsegeteket.
Peter |