|
|
|
|
 |
GuMiSZu
2003-03-24 13:09:06
|
20
|
zsoze1000 '!!!
Engem érdekelne, ha tudol közelítő árakat az jó lenne, meg telefonszám vagy elérhetőség
email > noska@freemail.hu
THX....
|
|
 |
Törölt nick
2003-03-24 09:09:51
|
18
|
Sziasztok:)
Most epitik a tarsashazunkat es en muanyag nyilaszarok mellett dontottem.:)
Tudnatok-e abban segiteni , hogy eligazodjam :
-aluminium
-acel
-van-e mas?
melyiket valasszam , milyen szempontok alapjan erdemes donteni?
Milyen ar korul gondolkodjam.
Beszerelest en oldjam meg vagy veluk csinaltassam ami nem valami olcso?
Ami kell(mindegyik buko nyilo legyen):
1 db. 180X150 tabla-jo lenne ha nem lenne megosztva
1 db. 120x120 v 120X150
2 db. 90X150
2 db. 90X210 ajto.
+ parkany stb. minden ami meg kell hozza.
Szerintetek mennyibol lehet ezt kihozni , ugy hogy hoszigeteles , tartossag, minoseg szempontjabol ne az also kategoriaban legyen(Inkabb felso).
En Debrecenben lakom, csak itt v. a kornyekrol tudnam beszerezni.
Elore is koszonom a segitsegeteket.
Peter |
|
 |
blase333
2003-03-23 20:51:24
|
17
|
Helló!
Természetesen számít, hogy 1,1 vagy 1,7.
De nem is ezért írtam.
Egy eset, ami velem történt meg.
Én is szfvári cégtől vettem a műa ablakaimat.
Minden üveget gáztöltéssel kértem (k=1.1), viszont volt egy pár, amelyiknél ragasztott biztonsági üveggel lett megrendelve.
Sajnos ezeknél az ablakgyártó elfelejtette megrendelni a gáztöltést.
Bár nem vagyok üveges szakmabeli, azért észrevettem, hogy hiányzik a gáztöltő nyílás az üvegekből.
Ezt persze jeleztem a forgalmazónak, aki továbbította az ablakgyártónak.
Először nem akarták elismerni a hibát, majd megpróbáltak lerázni azzal, hogy visszaadják a gáztöltés árát, m2-enként 500Ft+ÁFA-t.
Ezután írtam egy hosszú faxot, így az ügy lerendeződött.
Ezért javaslom mindenkinek, hogy nézze át, hogy azt kapja-e, amit rendelt.
Blase |
|
A hozzászólás:
 |
zsoze1000
2003-03-23 09:29:03
|
16
|
Én műanyag ablakokat keresek és nagyon jó árakat kaptam 1.1-es üvegre és keretre. A kérdésem, hogy a keretnél mennyit számít az, hogy 1,1 vagy 1,7-es.
Mert pl a Hofstadter 1,7- es kereteket árul csak, de viszon szépek.
Fehérváron viszont kapok szimpla kinézetű keretet 1,1-es szigeteléssel.
Ha valakit érdekelnek az árak írjon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|