Keresés

Részletes keresés

GuMiSZu Creative Commons License 2003-03-24 13:09:06 20
zsoze1000 '!!!

Engem érdekelne, ha tudol közelítő árakat az jó lenne, meg telefonszám vagy elérhetőség

email > noska@freemail.hu

THX....

Törölt nick Creative Commons License 2003-03-24 09:09:51 18
Sziasztok:)

Most epitik a tarsashazunkat es en muanyag nyilaszarok mellett dontottem.:)

Tudnatok-e abban segiteni , hogy eligazodjam :

-aluminium
-acel
-van-e mas?

melyiket valasszam , milyen szempontok alapjan erdemes donteni?

Milyen ar korul gondolkodjam.

Beszerelest en oldjam meg vagy veluk csinaltassam ami nem valami olcso?

Ami kell(mindegyik buko nyilo legyen):

1 db. 180X150 tabla-jo lenne ha nem lenne megosztva

1 db. 120x120 v 120X150

2 db. 90X150

2 db. 90X210 ajto.

+ parkany stb. minden ami meg kell hozza.

Szerintetek mennyibol lehet ezt kihozni , ugy hogy hoszigeteles , tartossag, minoseg szempontjabol ne az also kategoriaban legyen(Inkabb felso).

En Debrecenben lakom, csak itt v. a kornyekrol tudnam beszerezni.

Elore is koszonom a segitsegeteket.

Peter

blase333 Creative Commons License 2003-03-23 20:51:24 17
Helló!

Természetesen számít, hogy 1,1 vagy 1,7.
De nem is ezért írtam.
Egy eset, ami velem történt meg.
Én is szfvári cégtől vettem a műa ablakaimat.
Minden üveget gáztöltéssel kértem (k=1.1), viszont volt egy pár, amelyiknél ragasztott biztonsági üveggel lett megrendelve.
Sajnos ezeknél az ablakgyártó elfelejtette megrendelni a gáztöltést.
Bár nem vagyok üveges szakmabeli, azért észrevettem, hogy hiányzik a gáztöltő nyílás az üvegekből.
Ezt persze jeleztem a forgalmazónak, aki továbbította az ablakgyártónak.
Először nem akarták elismerni a hibát, majd megpróbáltak lerázni azzal, hogy visszaadják a gáztöltés árát, m2-enként 500Ft+ÁFA-t.
Ezután írtam egy hosszú faxot, így az ügy lerendeződött.
Ezért javaslom mindenkinek, hogy nézze át, hogy azt kapja-e, amit rendelt.

Blase

A hozzászólás:
zsoze1000 Creative Commons License 2003-03-23 09:29:03 16
Én műanyag ablakokat keresek és nagyon jó árakat kaptam 1.1-es üvegre és keretre. A kérdésem, hogy a keretnél mennyit számít az, hogy 1,1 vagy 1,7-es.
Mert pl a Hofstadter 1,7- es kereteket árul csak, de viszon szépek.
Fehérváron viszont kapok szimpla kinézetű keretet 1,1-es szigeteléssel.
Ha valakit érdekelnek az árak írjon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!