|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-03-21 14:11:43
|
13
|
akinek vékonyabb a csontja, mint a hüvelykujjam :-)))
júúúúj ez teccett.:O)))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Shai-na
2003-03-21 13:57:43
|
10
|
:-)))))
0 shar-pei
+1 labrador - az intelligenciája és kezelhetősége
+2 ó.schnauzer - a legbohócabb kuty,akit ismerek
+3 ír farkas - mérete miatt imádom
+4 skót juhász - a legelegánsabb kutynak tartom
+5 minden csúnya pofájú, akitól sokan írtóznak:-)
-1 őzpincser - ki ne mondjátok rá, hgy kutya
-2 uszkárok úgy an block
-3 spancik - már rég nem azok,akiknek kellene
-4 bobtail - teljesen elferdült a jellemük
-5 általában minden zsugorszörny, akinek vékonyabb a csontja, mint a hüvelykujjam :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|