Keresés

Részletes keresés

Hajnal22 Creative Commons License 2003-03-21 14:05:58 12
Nincs, mivel amilyet majd szeretnék, azt nem tartanám lakásban. De azért láttam már kutyát..
Agár? Hát hogy néz az ki... Meg nem is ismerek egy jófejet sem közülük. Ez persze nem zárja ki, hogy létezik...valahol..
Babyboo Creative Commons License 2003-03-21 13:57:44 11
a tibetkék előtt midőn a fajtán merengtünk, a westit találtuk megfelelőnek.. aztán eccercsak szembejött egy az utcán amolyan buta westisre nyírva.. akkor jöttem rá, hogy csúnya tévedés lenne.. a tibetkék jó fejek :))
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-21 13:53:47 9
nincs kutyád ugye? (a'la bemutatkozás..)

ugylátom a westi "közszeretetnek" örvend.:O))
de az agár miért?!
én spec szeressem őket. az afgán nemannyira mert túl szőrös, de a többi bejön... főleg a kis whippet.

Előzmény:
Hajnal22 Creative Commons License 2003-03-21 13:50:19 7
++++
1. magyar vizsla (a legaranyosabb)
2. németjuhász
3. dalmata
4. spánielek
5. aranyos "mixek", kölyökkutyák

----
1. schnautzerek
2. bull-terrier féleségek
3. agár
4. uszkár
5. westie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!