Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-21 13:53:47 9
nincs kutyád ugye? (a'la bemutatkozás..)

ugylátom a westi "közszeretetnek" örvend.:O))
de az agár miért?!
én spec szeressem őket. az afgán nemannyira mert túl szőrös, de a többi bejön... főleg a kis whippet.

A hozzászólás:
Hajnal22 Creative Commons License 2003-03-21 13:50:19 7
++++
1. magyar vizsla (a legaranyosabb)
2. németjuhász
3. dalmata
4. spánielek
5. aranyos "mixek", kölyökkutyák

----
1. schnautzerek
2. bull-terrier féleségek
3. agár
4. uszkár
5. westie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!