|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-03-21 13:53:47
|
9
|
nincs kutyád ugye? (a'la bemutatkozás..)
ugylátom a westi "közszeretetnek" örvend.:O))
de az agár miért?!
én spec szeressem őket. az afgán nemannyira mert túl szőrös, de a többi bejön... főleg a kis whippet. |
|
A hozzászólás:
 |
Hajnal22
2003-03-21 13:50:19
|
7
|
++++
1. magyar vizsla (a legaranyosabb)
2. németjuhász
3. dalmata
4. spánielek
5. aranyos "mixek", kölyökkutyák
----
1. schnautzerek
2. bull-terrier féleségek
3. agár
4. uszkár
5. westie |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|