|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-03-21 13:51:12
|
8
|
ez tutti ott van. mármint a minuszban.:O)))
érdekes, az "én" képemen még aranyosnak nézett ki...
:O))) |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-03-21 13:45:26
|
6
|
de ez a kép engem igazol, ugye? :))
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
KIHAGYTAM!! A +++ listán rögtön a dog után az ír farkas áll!! Hogy felejthettem el?? |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-03-21 13:36:41
|
4
|
| Igaz... de mégsem egy kategória.. ez a fajta az ember tévedése, a természeté biztos nem, az ilyen vicceket nem csinál :)) De mielőtt bárki megkövezne, természetesen ha bedobnának egyet az ablakon nem hajítanám ki az ajtón.. (de sürgősen keresnék neki gazdit :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|