Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-21 13:51:12 8
ez tutti ott van. mármint a minuszban.:O)))
érdekes, az "én" képemen még aranyosnak nézett ki...
:O)))
A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-21 13:45:26 6
de ez a kép engem igazol, ugye? :))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

KIHAGYTAM!! A +++ listán rögtön a dog után az ír farkas áll!! Hogy felejthettem el??

Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-03-21 13:36:41 4
Igaz... de mégsem egy kategória.. ez a fajta az ember tévedése, a természeté biztos nem, az ilyen vicceket nem csinál :)) De mielőtt bárki megkövezne, természetesen ha bedobnának egyet az ablakon nem hajítanám ki az ajtón.. (de sürgősen keresnék neki gazdit :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!