Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-03-21 13:36:41 4
Igaz... de mégsem egy kategória.. ez a fajta az ember tévedése, a természeté biztos nem, az ilyen vicceket nem csinál :)) De mielőtt bárki megkövezne, természetesen ha bedobnának egyet az ablakon nem hajítanám ki az ajtón.. (de sürgősen keresnék neki gazdit :))
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-21 12:34:27 2
na tessék, végre egy nyilatkozó..:O)))

boston terrier?!

befért volna a gülüszemüekhez.;O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!