|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-03-21 12:37:20
|
3
|
kihagytam, hogy
-5 westi (rühellem a fazonranyirt fejét, és olyan ronda a nézése is...:O) |
|
 |
Babyboo
2003-03-21 12:09:00
|
1
|
+++
0 tibeti terrier
1 német dog (leginkább kék)
2 lógó nyálú mastiffok :)) különös tekintettel a bullmasztiffra!
3 amerikai bulldog
4 bordeauxi dog
5 rhodesian ridgeback (bár csak a csíkja tetszik igazán :))
---
1 gülüszeműek és nyomottpofik (mert gülü a szemük és nyomott a képük :))
2 boston terrier (ezt biztos nem kell magyarázni)
3 bobtail (mert megruházta egy példánya csúnyán a 10 hetes dalmatámat)
és utálom a rotikat! talán a hülye, ettől hosszabb a farkam gazdák miatt, nem tudom..
|
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-03-21 11:45:43
|
0
|
amig lustálkodtok, beirom a sajátomat.
pillanatnyilag...:
0 labrador retriever, német juhászkutya
+1 retrieverek (curly coated kivételével)
+2 német dog (sárga vagy harlekin szinben)
+3 amerikai-kanadai fehér juhászkutya
+4 rhodesian ridgeback
+5 japán közép és nagytermetü kutyafajták
-1 uszkárok (fazonra nyirva)
-2 mitugrász hajlamú tacskófajták (a megnevezésben benne van hogy miért.:O))
-3 30-35 cm alatti marmagasság (agresszivitás esetén)
-4 logó nyálú masztiffok és társai
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|