Keresés

Részletes keresés

benzintyuk Creative Commons License 2003-03-21 13:41:29 5
Egy illyyen topicbol botrany?? Sztem jo jatek :-))

Bevallom, hogy

0 vizsi
+++
1.labrador, mer' eddig mindegyik olyan szepen nezett ram
2.tacsko, nem tehetek rola, de gyerekkoromban a nagyinal olyan szuper jo fej tacsik voltak mindig...
3.dog, ez csak ugy siman teccik
4.kuvasz, ha egyszer gazdag leszek, es tanyan fogok elni
5.barmilyen kis okos falusi centrumkutya

---
1.terd alattig ero barmilyen cirkalo
2.roti, randa feje van ;-)
3.nemet juhasz, bocs Iffy ;-), bar tobb normalisat ismerek, mint zizit
4.husky
5.malamut, stb, ilyenek

Kivancsi vagyok en is a tobbiekre :-))

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-03-21 11:21:46 -
a KUTYÁK!
kicsik, nagyok, szőrösek, szőrtelenek. hosszú vagy nyomi orral, a füle meg vagy feláll vagy nem. (vagy nincs is.:O))
Szeretjük a kutyákat, ugye?!
hát persze, mindegy milyen az...

de azért gondoltam feldobom a fórumot egy kicsit... itt ugysem mondták még nekem, hogy kapitális nagy bunkó vagyok..:O)))

Emlékszem még mekkora botrányt váltott ki amikor ugyanezt a topikot megnyitottam a kutyahun, akik oda is jártak(nak) biztos emlékeznek rá....
Az eredeti cime utált és nemutált vagy valami hasonló volt, később át kellett változtatnom a nyomás hatására.:O)

a lényeg hogy engem baromira érdekel, ugyhogy mindenki nevezze meg kedvenc és nemannyira kedvelt kutyafajtáit. ha lehet indokokkal együtt, de a _csakúgy_-ot is elfogadom.:O)
a kedvenceket + jellel, a nemkedvelteket - jellel az első öt helyezettig lehet sorolni. a saját tartott/tenyésztett fajtáitokat a nulladik helyre fogadjuk csak be.:O)

végezetül: imádom a kutyákat. minden kutyát. a nemkedvelt szimplán annyit jelent hogy nem kötném össze az életemet egy olyan fajtával vagy esetleg valami negativ élmény ért vele kapcsolatban és azért pikkelek rá..:O))
tudom hogy mindenkinek vannak olyan fajtái amit nem kedvel, ugyhogy ne titkoljátok.:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!