|
|
|
|
 |
benzintyuk
2003-03-21 13:41:29
|
5
|
Egy illyyen topicbol botrany?? Sztem jo jatek :-))
Bevallom, hogy
0 vizsi
+++
1.labrador, mer' eddig mindegyik olyan szepen nezett ram
2.tacsko, nem tehetek rola, de gyerekkoromban a nagyinal olyan szuper jo fej tacsik voltak mindig...
3.dog, ez csak ugy siman teccik
4.kuvasz, ha egyszer gazdag leszek, es tanyan fogok elni
5.barmilyen kis okos falusi centrumkutya
---
1.terd alattig ero barmilyen cirkalo
2.roti, randa feje van ;-)
3.nemet juhasz, bocs Iffy ;-), bar tobb normalisat ismerek, mint zizit
4.husky
5.malamut, stb, ilyenek
Kivancsi vagyok en is a tobbiekre :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-03-21 11:21:46
|
-
|
a KUTYÁK!
kicsik, nagyok, szőrösek, szőrtelenek. hosszú vagy nyomi orral, a füle meg vagy feláll vagy nem. (vagy nincs is.:O))
Szeretjük a kutyákat, ugye?!
hát persze, mindegy milyen az...
de azért gondoltam feldobom a fórumot egy kicsit... itt ugysem mondták még nekem, hogy kapitális nagy bunkó vagyok..:O)))
Emlékszem még mekkora botrányt váltott ki amikor ugyanezt a topikot megnyitottam a kutyahun, akik oda is jártak(nak) biztos emlékeznek rá....
Az eredeti cime utált és nemutált vagy valami hasonló volt, később át kellett változtatnom a nyomás hatására.:O)
a lényeg hogy engem baromira érdekel, ugyhogy mindenki nevezze meg kedvenc és nemannyira kedvelt kutyafajtáit. ha lehet indokokkal együtt, de a _csakúgy_-ot is elfogadom.:O)
a kedvenceket + jellel, a nemkedvelteket - jellel az első öt helyezettig lehet sorolni. a saját tartott/tenyésztett fajtáitokat a nulladik helyre fogadjuk csak be.:O)
végezetül: imádom a kutyákat. minden kutyát. a nemkedvelt szimplán annyit jelent hogy nem kötném össze az életemet egy olyan fajtával vagy esetleg valami negativ élmény ért vele kapcsolatban és azért pikkelek rá..:O))
tudom hogy mindenkinek vannak olyan fajtái amit nem kedvel, ugyhogy ne titkoljátok.:O) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|