|
|
|
|
 |
Mago
2003-03-21 11:37:56
|
24
|
Azért az egy kicsit más volt, akkot Kína ki volt szolgáltatva a világnak.
Banálisan megfogalmazva volt elöször az ezüstöt teáért, amikor már a fejlett világnak kevés ezüstje volt rávették őket, ugyanmár fogadjanak el érte ópiumot.
Most viszont minden téren egyenlő lesz az USA-val, csakhogy van egy gyengepontja rá van szorulva a közel-keleti olajra. |
|
A hozzászólás:
 |
luis3
2003-03-21 09:09:25
|
23
|
Szvsz Kína fogja lenyomni az USA-t- gazdaságilag. Kérdés hogy az USA erre hogy fog reagálni.
Ne felejtsétek: a XIX. század jó részsében Kína bonyolította a világkereskedelem 40%-át!
Jó esály van hogy ez nemsokára újra így legyen. Kínának több mint 10 éve 7-8%-os GDP növekedése van, amiről a többiek csak álmodoznak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|