Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-21 11:37:56 24
Azért az egy kicsit más volt, akkot Kína ki volt szolgáltatva a világnak.
Banálisan megfogalmazva volt elöször az ezüstöt teáért, amikor már a fejlett világnak kevés ezüstje volt rávették őket, ugyanmár fogadjanak el érte ópiumot.

Most viszont minden téren egyenlő lesz az USA-val, csakhogy van egy gyengepontja rá van szorulva a közel-keleti olajra.

A hozzászólás:
luis3 Creative Commons License 2003-03-21 09:09:25 23
Szvsz Kína fogja lenyomni az USA-t- gazdaságilag. Kérdés hogy az USA erre hogy fog reagálni.
Ne felejtsétek: a XIX. század jó részsében Kína bonyolította a világkereskedelem 40%-át!
Jó esály van hogy ez nemsokára újra így legyen. Kínának több mint 10 éve 7-8%-os GDP növekedése van, amiről a többiek csak álmodoznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!