Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-21 09:03:34 21
"De tévedés azt hinni, hogy ennek nem lennének súlyos következményei, amik ránk is hatnának."

Pontosan ezért fontos, mert egy atomháború mindenkire hat a földön. Ezt lenne jó elkerülni. Aki viszont csak az erővel tud bármit is elintézni, az növeli ennek a veszélyét.

A hozzászólás:
Gép-ész Creative Commons License 2003-03-21 08:59:07 18
Nekem valahogy akkor is úgy tűnik, hogy ti örülnétek ennek. Ez jön le az eddigiekből. OK, hogy nem sajnálnátok az amerikaiakat, rendben. De tévedés azt hinni, hogy ennek nem lennének súlyos következményei, amik ránk is hatnának.
Előzmény:
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:54:40 17
Tévedés. Mi nem örülünk. Sőt inkább tartunk tőle. De ha valahol hatalomra kerül egy hasonló ŐRÜLT mint a Bushman, és megvan a kellő háttere egy ilyen akció végrehajtásához, akkor elvileg bármikor megteheti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!