Keresés

Részletes keresés

Gép-ész Creative Commons License 2003-03-21 08:59:07 18
Nekem valahogy akkor is úgy tűnik, hogy ti örülnétek ennek. Ez jön le az eddigiekből. OK, hogy nem sajnálnátok az amerikaiakat, rendben. De tévedés azt hinni, hogy ennek nem lennének súlyos következményei, amik ránk is hatnának.
A hozzászólás:
ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:54:40 17
Tévedés. Mi nem örülünk. Sőt inkább tartunk tőle. De ha valahol hatalomra kerül egy hasonló ŐRÜLT mint a Bushman, és megvan a kellő háttere egy ilyen akció végrehajtásához, akkor elvileg bármikor megteheti.
Előzmény:
Gép-ész Creative Commons License 2003-03-21 08:48:38 14
Jól értem, hogy ti annak örülnétek, ha valami elmebeteg állat atombombát robbantana az usában? Csak gratulálni tudok. Idióták vagytok. Mondanám, hogy legyen nektek 3. világháború, csak az a baj, hogy én is ezen a Földön élek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!