|
|
|
|
 |
Mago
2003-03-21 09:01:13
|
20
|
Egyetlen normális ember nem örül semmiféle háborúnak/robbantásnak.
Itt egy lehetséges veszélyről folyik vita.
"Mondanám, hogy legyen nektek 3. világháború..."
Kösz, rendes vagy, mi nem kérünk belőle. |
|
 |
ALADÁR
2003-03-21 08:54:40
|
17
|
| Tévedés. Mi nem örülünk. Sőt inkább tartunk tőle. De ha valahol hatalomra kerül egy hasonló ŐRÜLT mint a Bushman, és megvan a kellő háttere egy ilyen akció végrehajtásához, akkor elvileg bármikor megteheti. |
|
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:50:13
|
16
|
| Á csak egy elmebeteg örül a háborúnak, mi csak azt feszegetjük, mi lenne "ha"....Mert sajnos egyszer csak valaki bekattan és megnyomja azt a piros gombot... |
|
A hozzászólás:
 |
Gép-ész
2003-03-21 08:48:38
|
14
|
| Jól értem, hogy ti annak örülnétek, ha valami elmebeteg állat atombombát robbantana az usában? Csak gratulálni tudok. Idióták vagytok. Mondanám, hogy legyen nektek 3. világháború, csak az a baj, hogy én is ezen a Földön élek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|