Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-21 09:01:13 20
Egyetlen normális ember nem örül semmiféle háborúnak/robbantásnak.
Itt egy lehetséges veszélyről folyik vita.

"Mondanám, hogy legyen nektek 3. világháború..."

Kösz, rendes vagy, mi nem kérünk belőle.

ALADÁR Creative Commons License 2003-03-21 08:54:40 17
Tévedés. Mi nem örülünk. Sőt inkább tartunk tőle. De ha valahol hatalomra kerül egy hasonló ŐRÜLT mint a Bushman, és megvan a kellő háttere egy ilyen akció végrehajtásához, akkor elvileg bármikor megteheti.
keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:50:13 16
Á csak egy elmebeteg örül a háborúnak, mi csak azt feszegetjük, mi lenne "ha"....Mert sajnos egyszer csak valaki bekattan és megnyomja azt a piros gombot...
A hozzászólás:
Gép-ész Creative Commons License 2003-03-21 08:48:38 14
Jól értem, hogy ti annak örülnétek, ha valami elmebeteg állat atombombát robbantana az usában? Csak gratulálni tudok. Idióták vagytok. Mondanám, hogy legyen nektek 3. világháború, csak az a baj, hogy én is ezen a Földön élek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!