|
|
|
|
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:48:47
|
15
|
| Ja, én is csodálkoztam, de itt az Indexen volt egy cikk róla anno... |
|
A hozzászólás:
 |
Mago
2003-03-21 08:46:55
|
12
|
"Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán"
És senki nem vette észre, hogy kilőték?
Se az oroszok, se a japánok, se Kína, se az USA? |
|
Előzmény:
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:25:44
|
2
|
Ja, nem beszélve szomszédjáról, Észak Koreáról...Szerintem nagyobb veszély mint Irak...
Már találtak koreai ballisztikus rakétamaradványokat Alaszkán...Inkább ezzel foglalkozna Amerika... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|