|
|
|
|
 |
Mago
2003-03-21 08:48:02
|
13
|
Elsősorban, gazdaságilag.
Aztán még később technikailag és katonailag is. |
|
A hozzászólás:
 |
keletmagyarorszag
2003-03-21 08:45:18
|
11
|
"hogy 20-30 év múlva lenyomják békésen is az USA-t"
Ezt hogy érted ? |
|
Előzmény:
 |
Mago
2003-03-21 08:41:55
|
10
|
Szerintem:
- Kína nem, ugyanis ők is tudják, hogy 20-30 év múlva lenyomják békésen is az USA-t. Minek kockáztatni?
- ÉKorea sem mivel nem fanatikusok, pontosan tudják mi lesz utána, van elég problémájuk, inkább csak fenyegetőznek
- Oroszokra is igaz, ami ÉKoreára, de itt még elképzelhető egy SZU álmot kergető politikus, viszont a hadsereg szerintem ez esetben közbelépne, másrész akik Jelcin és most Putyin mögött állnak nem hagynák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|