Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003-03-21 08:48:02 13
Elsősorban, gazdaságilag.
Aztán még később technikailag és katonailag is.
A hozzászólás:
keletmagyarorszag Creative Commons License 2003-03-21 08:45:18 11
"hogy 20-30 év múlva lenyomják békésen is az USA-t"

Ezt hogy érted ?

Előzmény:
Mago Creative Commons License 2003-03-21 08:41:55 10
Szerintem:

- Kína nem, ugyanis ők is tudják, hogy 20-30 év múlva lenyomják békésen is az USA-t. Minek kockáztatni?
- ÉKorea sem mivel nem fanatikusok, pontosan tudják mi lesz utána, van elég problémájuk, inkább csak fenyegetőznek
- Oroszokra is igaz, ami ÉKoreára, de itt még elképzelhető egy SZU álmot kergető politikus, viszont a hadsereg szerintem ez esetben közbelépne, másrész akik Jelcin és most Putyin mögött állnak nem hagynák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!